БМП НА БАЗІ Т-64

 Січень 19, 2015

5341_p_5_img_0003Державний концерн «Укроборонпром» відновив розробку бойової машини піхоти на базі танка Т-64. Фахівці бронетанкової галузі готові почати серійний випуск цієї техніки вже нинішнього року в разі відповідного замовлення від Міністерства оборони і Нацгвардії України.

Упродовж заводських випробувань конструктори Харківського бронетанкового заводу спільно з фахівцями Міністерства оборони України вирішили ще більше вдосконалити розробку — замінити комплекс озброєння і встановити сучасний динамічний захист, який підвищить живучість машини, повідомяє прес-служба концерну.

Проте цей проект передбачає серйозні зміни в компонуванні внутрішніх об’ємів. Моторно-трансмісійне відділення БМП перенесли в передню частину корпусу, що дозволило об’єднати середню і кормову частини в єдиний простір. Відповідних змін зазнала і ходова частина. Фактично при розробці БМП українські конструктори розгорнули корпус базового танка задом наперед і оснастили його набором устаткування, властивого бойовим машинам піхоти.

Модернізована БМП отримала новий комплекс озброєння, розміщений у башті. До його складу увійшли 30-мм автоматична гармата, кулемет і автоматичний гранатомет, а також протитанковий ракетний комплекс «Бар’єр». На двох пускових установках розміщуються чотири транспортно-пускові контейнери з ракетами.

В «Укроборонпромі» відзначили, що така броня здатна витримати влучення бронебійних куль, а також постріл з гранатомета. Машина здатна транспортувати майже півтора десятка військових.

З моменту розробки нової БМП стверджувалося, що в майбутньому вона буде прийнята на озброєння Сухопутних військ ЗС України і поступово замінить застарілі бойові машини піхоти інших моделей.

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта