БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ МАЄ БУТИ ПРИНЦИПОВОЮ, ПОСЛІДОВНОЮ ТА ЕФЕКТИВНОЮ

 Січень 5, 2015

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з директором Європейського бюро боротьби з шахрайством Джованні Кесслером, якого було обрано одним із членів конкурсної комісії з обрання директора Національного антикорупційного бюро.

— Одним з найголовніших пріоритетів у 2015 році є принципова, послідовна та ефективна боротьба з корупцією, — наголосив Президент України. При цьому він додав, що покладає «велику надію на досвід усіх обраних членів конкурсної комісії з обрання директора Національного антикорупційного бюро, як на визнаних авторитетів, яким вдасться визначити достойного фахівця в сфері протидії корупції».

Президент України також повідомив, що перша зустріч усіх членів комісії для обговорення можливої кандидатури на посаду директора бюро запланована ще до старого Нового року. «Ми не маємо права зволікати із затвердженням директора і початком роботи Антикорупційного бюро», — зауважив Президент.

В свою чергу Джованні Кесслер подякував за довіру та висловив готовність активно включитися в процес підготовки та проведення першого установчого засідання конкурсної комісії.

Першочерговим завданням новоствореного Антикорупційного бюро буде розслідування та повернення коштів, вкрадених режимом Януковича, створення спеціальної групи контролю за фінансовими ресурсами, які будуть виділені Європейським Союзом як гранти, кредити та за спеціальними програмами, повідомляє прес-служба Президента.

Глава держави також наголосив, що успішна діяльність бюро буде особливо важливою для впровадження реформ та створення атмосфери довіри до України. «Ми хочемо змінити ситуацію, зламати стару корупційну систему і створити нову ефективну систему протидії корупції», — зауважив Президент України.

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта