ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

 Грудень 29, 2014

5335_p_2_img_0002Шановні товариші військовослужбовці та працівники Збройних Сил України!

Дорогі ветерани військової служби!

Шановні представники волонтерського руху України!

Щиро вітаю вас з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

На жаль, це свято ми зустрічаємо в умовах, коли український народ вперше у новітній історії зі зброєю в руках став на захист територіальної цілісності своєї держави.

В авангарді цієї боротьби стоять Збройні Сили України, які разом з іншими військовими формуваннями зупинили агресора.

У важких, виснажливих боях з терористичними угрупованнями та російськими регулярними військами, які незаконно перебувають на Сході України, наші Збройні Сили зміцнилися не лише зброєю, а й потужним моральним і патріотичним духом, відчули безпрецедентну підтримку українського суспільства.

Рік, що минає, золотими літерами закарбував безсмертні імена героїв-однополчан та їхні подвиги в літописі тисячолітньої бойової слави нашого народу.

Вічна народна пам’ять усім, хто віддав своє життя за честь і єдність Батьківщини!

З нагоди свята висловлюю щиру подяку особовому складу Збройних Сил України, ветеранам військової служби, представникам волонтерського руху за сумлінну службу Батьківщині та високу громадянську позицію.

Не маю жодних сумнівів, що ваші високий професіоналізм, патріотизм, відданість та честь і надалі будуть запорукою успішного виконання поставлених завдань.

Упевнений, що 2015 рік буде роком Перемоги, роком великих звершень українського народу та його Збройних Сил. Цьому сприятимуть послідовні дії керівництва країни, які значно зміцнять сектор безпеки та оборони держави та виведуть національні Збройні Сили на новий якісний рівень розвитку.

У цей святковий день бажаю всім вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, благополуччя та гарного святкового настрою.

Нехай духовне тепло великого християнського свята — Різдва Христового наповнить ваші домівки миром та злагодою, розумінням та любов’ю.

З Новим роком!

З Різдвом Христовим!

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України

генерал-полковник В.М.МУЖЕНКО

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта