В ІНСТИТУТ — З БОЙОВИМ ДОСВІДОМ

 Грудень 29, 2014

 5335_p_3_img_0003Питання підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, а також вибору військової професії стало темою для обговорення під час брифінгу, який відбувся в Одеському кризовому медіа-центрі. Учасники заходу — офіцери та курсанти Військової академії міста Одеса — розповіли журналістам про пріоритетні напрямки підготовки захисників Батьківщини, майбутніх офіцерів Збройних Сил України, а також про участь представників академії в зоні АТО.

Старший помічник начальника навчального відділу військового вишу майор Герман Трушков повідомив, що сьогодні чимало офіцерів і курсантів військового вишу є учасниками антитерористичної операції. Серед них — офіцери груп психологічної підтримки, взаємодії з місцевим населенням, військовослужбовці постійного складу, які діють у бойових частинах та підрозділах, а також викладачі кафедр та факультетів, які своїм досвідом та знаннями надають допомогу у виконанні найрізноманітніших завдань.

Розповідаючи про цьогорічну вступну кампанію до Військової академії, офіцер зазначив, що навіть за вдвічі збільшеного державного замовлення на одне місце претендувало до трьох абітурієнтів. Кожен п’ятий із відібраних на навчання — військовослужбовець-контрактник, більшість мають досвід участі в боях на Сході країни.

Продовженням інформаційного заходу став виступ старшого офіцера відділу по роботі з особовим складом майора Лариси Якобчук, яка ознайомила представників ЗМІ з умовами вступу юнаків до Військової академії, а також розповіла про участь курсантів у військово-патріотичних заходах, спрямованих на підготовку юнаків до військової служби.

Своєю чергою курсанти академії розповіли про особисті мотиви при виборі кар’єри офіцера.

Сергій ДАНИЛЕНКО,

Одеса

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта