ЗАХИСТ ДЕРЖАВИ — СПІЛЬНА СПРАВА ДЛЯ ВСІХ

 Грудень 26, 2014

У Міністерстві оборони України під керівництвом Президента України — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка проводилося триденне воєнно-економічне навчання «Концентрація-2014».

До участі в навчаннях залучалися представники Міністерства оборони, Генерального штабу ЗС України, керівництво Кабінету Міністрів, Ради національної безпеки і оборони, інших силових структур, голови обласних державних адміністрацій та обласних військових комісаріатів, повідомляє Управління преси та інформації МО України.

Під час навчання посадові особи відпрацювали воєнно-економічні аспекти організації оборони держави в особливий період.

Зокрема, керівники органів військового управління спільно з представниками центральних органів виконавчої влади розглянули питання переведення національної економіки на функціонування в умовах особливого періоду, проведення заходів мобілізації, організації територіальної оборони, виконання умов правового режиму воєнного стану тощо.

Глава держави, підбиваючи підсумки навчань, зазначив, що вони виявили наявність проблем у координації та взаємодії, які обов’язково необхідно виправити.

Президент поставив низку першочергових завдань, перш за все доручив посилити охорону стратегічних об’єктів, об’єктів критичної інфраструктури та життєзабезпечення.

Петро Порошенко звернув увагу керівництва областей на необхідність більш тісної координації дій з правоохоронними органами та Службою безпеки України.

«Принциповим завданням усіх керівників областей є проведення організаційних заходів спільно з Міністерством оборони та громадськими організаціями для покращення координації дій із захисту населення», — зауважив глава держави та наголосив, що питання обороноздатності країни має бути спільною справою для всіх.

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта