«ПРАВА ПРАЦІВНИКІВ ВІЙСЬКА НАДІЙНО ЗАХИЩЕНІ»

 Грудень 26, 2014

На цьому наголосив під час засідання Галузевої двосторонньої соціально-економічної ради голова ЦК Всеукраїнської профспілки працівників Збройних Сил України Дмитро Мірошниченко. На заході розглядалися питання виконання положень Галузевої угоди між Міністерством оборони України та Всеукраїнською профспілкою працівників ЗС України, нормування і оплати праці, охорони праці та здоров’я, соціальних гарантій працівників війська.

Поточного року силами профспілчан все ж таки вдалося вирішити найбільш нагальне питання — захистити права працівників, які виконували чи продовжують виконувати завдання в зоні проведення АТО. Адже спочатку Верховна Рада України, приймаючи закони, покликані соціально убезпечити військовослужбовців, задіяних в АТО, не зважала на роль цивільних працівників війська. А їх нині на Сході України чимало: в основному це ремонтники і медичні працівники. Через це фахівці ЦК Всеукраїнської профспілки працівників ЗС України підготували відповідні пропозиції до оборонного відомства, щоб воно змогло врегулювати ситуацію. Результат не забарився — питання розв’язалося позитивно і тепер працівникам вітчизняного війська за виконання завдань в АТО також надають статус учасників бойових дій зі всіма відповідними пільгами.

Крім того, за словами Дмитра Мірошниченка, залишається не вирішеною ситуація навколо службового та постійного житла для профспілчан. Адже у 2006 році були внесені зміни до порядку надання квартир працівникам війська, після яких люди, які пропрацювали у Збройних Силах по 30 і більше років, не можуть отримати жаданих квадратних метрів. Тому спеціалісти з профспілок ініціюватимуть зміни відповідних норм та інструкцій, що стосуються житлової проблеми.

Варто зазначити, що профспілчани, а їх нині нараховується близько 45 тисяч, від початку проведення антитерористичної операції зібрали близько мільйона гривень для військовослужбовців, які виконують завдання на Сході нашої країни. Працівники Збройних Сил України продовжуватимуть допомагати захисникам Вітчизни й надалі.

Микола ФЕДОРКІВ,

«Народна армія»

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта