СЕРЕД УЧАСНИКІВ АТО І ВІЙСЬКОВІ КАПЕЛАНИ

 Грудень 24, 2014

5333_р_2_img_0004У Києві в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України проводиться VIII Всеукраїнський з’їзд військових капеланів Української греко-католицької церкви, які виконували свої обов’язки в зоні проведення антитерористичної операції.

Захід проходить під головуванням керівника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України єпископа Сокальсько-Жовківського Михаїла Колтуна. Також до учасників з’їзду з пастирським словом звернувся Блаженніший Любомир Гузар.

Під час зібрання військові капелани обмінюються досвідом з організації душпастирської опіки в умовах бойових дій та надання духовної допомоги в посткризовий період.

— Багато з вас побували в районах дислокації підрозділів, духовно збагачували вояків, надихали Божим словом та добре знаєте їхні потреби. Тому кожен може розповісти про свою місію в зоні бойових дій, — наголосив керівник Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України єпископ Сокальсько-Жовківський Михаїл Колтун.

За даними Міністерства оборони України, у зоні проведення антитерористичної операції на Сході побували понад 190 священнослужителів із 10 церков. 6 капеланів поранено, 1 загинув.

— Ми відчуваємо велику потребу у вашій діяльності. Важливо, щоб капелан був присутній у лавах військових, адже духовна підтримка є вкрай потрібною та корисною. Від усіх армійців щиро дякую вам, — зазначив старший офіцер Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України полковник Руслан Коханчук.

Окрім обговорень визначених питань, з військовими капеланами проводяться тренінги та практичні семінари.

Владислав ІЛЬЧЕНКО,

«Народна армія»

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта