1432 УЧАСНИКИ АТО ЗАРАХОВАНІ ДО РЕЗЕРВУ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ НА ВИЩІ ПОСАДИ

 Грудень 24, 2014

Рішенням Міністра оборони України генерал-полковника Степана Полторака в Міністерстві оборони України створений постійно діючий кадровий резерв осіб старшого офіцерського складу — учасників антитерористичної операції для призначення на вищі посади.

— За цими військовослужбовцями — майбутнє Української армії, — наголосив глава оборонного відомства.

Кадровий резерв забезпечує керівні органи військового управління необхідними ресурсами для комплектації вакантних посад офіцерського складу з числа учасників АТО.

1432 військовослужбовці, які виконували завдання в зоні проведення антитерористичної операції, були поранені, достроково отримали військові звання, нагороджені державними нагородами та відомчими відзнаками, на сьогодні зараховані до резерву Збройних Сил України. Списки резерву регулярно оновлюються, повідомляє Управління преси та інформації МО України.

Кадровий резерв побудовано за групами військово-облікових спеціальностей та посад. Він стане «настільною книгою» для керівників органів військового управління всіх рівнів.

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта