ОЛЕКСАНДР ТУРЧИНОВ ПРИЗНАЧЕНИЙ СЕКРЕТАРЕМ РНБО

 Грудень 17, 2014

Президент України Петро Порошенко представив керівникам силових міністерств та відомств нового Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова, повідомляє прес-служба РНБО України.

Президент України наголосив на тому, що попереду надзвичайно багато роботи в системі національної безпеки і оборони «і тому найбільш оптимальною кандидатурою є Олександр Валентинович Турчинов — людина, якій не потрібен час на розкачку, він повністю володіє ситуацією».

За словами Петра Порошенка, на плечі Олександра Турчинова лягає підготовка дуже важливого реформування безпекової галузі, програма реформ і стратегії розвитку, які повинні бути запропоновані найближчим часом.

«Сьогодні цим призначенням ми завершуємо кадрове формування щодо забезпечення ефективної діяльності в галузі національної безпеки і оборони», — сказав Президент України, додавши, що вже від сьогодні «негайно розпочинається підготовка засідання Ради національної безпеки і оборони, яке буде присвячене формуванню бюджету в галузі безпеки і оборони та правоохоронної діяльності».

Рада національної безпеки і оборони України має стати центром прийняття ефективних дієвих рішень щодо захисту нашої держави. Про це під час представлення Президентом України заявив новий Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

«РНБО України повинна стати центром ухвалення ефективних дієвих рішень щодо захисту нашої держави. І я переконаний, разом ми здатні це забезпечити», — сказав Секретар РНБОУ.

Олександр Турчинов зазначив, що насамперед необхідна ефективна взаємодія і координація між усіма складовими оборонного та безпекового блоків України. «Проти нашої країни ведеться системна і жорстока війна, і для нас з вами немає альтернативи як перемогти у цій війні. Але для цього нам потрібна мобілізація всіх ресурсів у державі», — зазначив він.

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта